input.com.plbok@input.com.pl
A- A+ bw css

więcej niż strony internetowe
pokaż się... w internecie! pokaż się... w internecie! klienci indywidualni i biznesowi klienci indywidualni i biznesowi klienci indywidualni i biznesowi strony internetowe, sklepy internetowe strony internetowe, sklepy internetowe aplikacje biznesowe aplikacje biznesowe pogotowie komputerowe pogotowie komputerowe wizerunek firmy? od tego zaczniemy wizerunek firmy? od tego zaczniemy pozostaw ślad... w www pozostaw ślad... w www


aktualności - nowa twarz GKS Tychy
aktualności - nowa twarz GKS Tychy

nowa twarz GKS Tychy

2011-03-10 19:02:08

Nowa witryna klubu GKS Tychy to nie tylko kolejne zrealizowane przez naszą firmę przedsięwzięcie. Z przyjemnością i dumą informujemy, że praca nad obecnym kształtem serwisu zaowocowała podjęciem współpracy przez naszą firmę, jako sponsor techniczny klubu.

W ten sposób będziemy mieć pieczę nad ciągłym rozwojem i doskonaleniem serwisu i wesprzemy tym samym naszą wiedzą i umiejętnościami cały klub. W związku z ciągłym rozwojem GKS Tychy potrzebny był funkcjonalny serwis, który umożliwi odwiedzającym łatwiejszy dostęp do informacji wzbogacony o multimedia tj. niezbędne w futbolu statystyki, wykresy a także newsletter i sonda przyjazne dla użytkownika - zgodnie z najnowszymi trendami w branży. Wszystko po to, by przedstawiała informacje w ciekawy, graficzny sposób a jednocześnie była łatwa i intuicyjna w obsłudze.

Nowa strona GKS Tychy już zdążyła zyskać sympatię kibiców i mamy nadzieję, że będzie budowała pozytywny wizerunek klubu.

Efekty współpracy można oglądać pod adresem www.gkstychy.infozamawiam.net.pl strefafirm.net Facebook
słowa kluczowe » aktualności
© 2009-2019 input.com.pl, e-mail: bok@input.com.pl
W3C: xhtml 1.1, css 3, rss 2.0, wcag 2.0 wai-AAA


agencja interaktywna, technologia w biznesie, e-biznes, internet, portale internetowe, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron internetowych, dostępne strony internetowe, strony internetowe, PHP, XML, XHTML, HTML, CSS, strony www, tworzenie portali, sart-web, szablony aukcji, sklepy internetowe, aplikacje internetowe, projektowanie stron, tworzenie stron, aktualności