input.com.plbok@input.com.pl
A- A+ bw css

więcej niż strony internetowe
pokaż się... w internecie! pokaż się... w internecie! klienci indywidualni i biznesowi klienci indywidualni i biznesowi klienci indywidualni i biznesowi strony internetowe, sklepy internetowe strony internetowe, sklepy internetowe aplikacje biznesowe aplikacje biznesowe pogotowie komputerowe pogotowie komputerowe wizerunek firmy? od tego zaczniemy wizerunek firmy? od tego zaczniemy pozostaw ślad... w www pozostaw ślad... w www


aktualności - VI Międzynarodowy Biegowy Memoriał Henryka Puzonia
aktualności - VI Międzynarodowy Biegowy Memoriał Henryka Puzonia

VI Międzynarodowy Biegowy Memoriał Henryka Puzonia

2012-09-21 15:21:11

W imieniu swoim, organizatorów oraz pozostałych sponsorów zapraszamy do wzięcia udziału w VI Międzynarodowym Biegowym Memoriale Henryka Puzonia oraz Biegu Koroną Jeziora Goczałkowickiego, który odbędzie się 29 września na stadionie LKS "Sokół" Zabrzeg (ul. Stadionowa 30, Zabrzeg). Wydarzenie ma na celu promocję Śląska, powiatu bielskiego, gminy Czechowice-Dziedzice oraz terenów położonych wokół Jeziora Goczałkowickiego.

Impreza odbędzie się po raz szósty, a jej głównym celem jest uczczenie pamięci wielkiego popularyzatora sportu w Zabrzegu śp. Henryka Puzonia i zachęcenie do biegania, jako zdrowej i jednocześnie prostej formy rekreacji i wypoczynku.

Po raz kolejny mamy możliwość współtworzenia tego wydarzenia. Jak w latach ubiegłych odpowiedzialni jesteśmy za obsługę techniczną biegu głównego, jak i biegów memoriałowych udostępniając zapisy on-line oraz zapewniając obsługę w dniu imprezy. W tym roku wzbogacimy cały proces o obsługę kodów kreskowych w biegu głównym.

W czasie organizacji tego typu imprez po raz kolejny dostrzegamy, jak nowoczesna technologia może ułatwić i usprawnić prawie każde działanie. W tym roku wraz z biegiem startuje bowiem nowy pomysł na rejestrację zawodników i ich wyników za pomocą kodów kreskowych, który ma na celu profesjonalne i gładkie przeprowadzenie zawodów. To pokazuje nam, że bez względu na dziedzinę - czy to w pracy, życiu codziennym, czy podczas organizacji imprez kulturalno-sportowych - ostateczny cel wydaje się bliższy, kiedy do pomocy można zaprząc nowe technologie.

Więcej informacji na stronie www.memorialhenrykapuzonia.pl.

Serdecznie zapraszamy uczestników i kibiców. Do zobaczenia na starcie!zamawiam.net.pl strefafirm.net Facebook
słowa kluczowe » aktualności
© 2009-2019 input.com.pl, e-mail: bok@input.com.pl
W3C: xhtml 1.1, css 3, rss 2.0, wcag 2.0 wai-AAA


agencja interaktywna, technologia w biznesie, e-biznes, internet, portale internetowe, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron internetowych, dostępne strony internetowe, strony internetowe, PHP, XML, XHTML, HTML, CSS, strony www, tworzenie portali, sart-web, szablony aukcji, sklepy internetowe, aplikacje internetowe, projektowanie stron, tworzenie stron, aktualności