input.com.plbok@input.com.pl
A- A+ bw css

więcej niż strony internetowe
pokaż się... w internecie! pokaż się... w internecie! klienci indywidualni i biznesowi klienci indywidualni i biznesowi klienci indywidualni i biznesowi strony internetowe, sklepy internetowe strony internetowe, sklepy internetowe aplikacje biznesowe aplikacje biznesowe pogotowie komputerowe pogotowie komputerowe wizerunek firmy? od tego zaczniemy wizerunek firmy? od tego zaczniemy pozostaw ślad... w www pozostaw ślad... w www


aktualności - x6 - etapy tworzenia serwisu WWW
aktualności - x6 - etapy tworzenia serwisu WWW

x6 - etapy tworzenia serwisu WWW

2011-05-12 21:38:45

1. Zapoznanie się z potrzebami klienta
W celu zapoznania się z potrzebami klienta ustalamy przede wszystkim dla kogo ma być adresowany serwis oraz jakie ma spełniać zadania. Duże znaczenie ma określenie choćby zakresu wiekowego Państwa klienta, dzięki czemu możemy wpłynąć na kreację czy wizerunek witryny.

2. Planowanie działania
Na podstawie uzyskanych informacji i wysuniętych wniosków, możemy określić jakie treści powinny znaleźć się na stronie. Wiedząc czego oczekuje klient, możemy określić podstawową funkcjonalność serwisu. Na tym etapie możemy zaplanować podstawowy zarys, jak i strukturę informacji prezentowanych na Państwa stronie.

3. Projektowanie systemu
Powstała koncepcja serwisu, którą uzyskaliśmy z analizy propozycji klienta, jak i naszych. W tym momencie możemy zaprojektować graficzną prezentację serwisu oraz strukturę bazy danych. Z racji tego, że zdecydowanej większości klientów dajemy możliwość korzystania z systemu zarządzania treścią (CMS), wykorzystanie bazy danych jest dla Państwa jednym z wygodniejszych rozwiązań technicznych.

4. Realizacja projektu
Realizując założenia specyfikacji projektu wykonujemy serwis internetowy. Naturalnym, a zarazem nieodłącznym elementem tego etapu jest testowanie, jak i udoskonalanie poszczególnych elementów. Klient podczas całego czasu realizacji projektu ma możliwość wglądu w przebieg i powstałe efekty pracy, pod wskazanym (tymczasowym) adresem.

5. Uruchomienie serwisu
Przygotowana strona internetowa zostaje przesłana na serwer www. Na tym etapie, w ramach uruchomienia serwisu następuje konfiguracja serwera oraz implementacja przygotowanej wcześniej bazy danych, o ile na potrzeby serwisu była projektowana. Serwis www umieszczany zostaje na serwerze wskazanym przez klienta lub naszym.

6. Realizacja dodatkowych usług
Dodatkowe usługi, takie jak opieka nad stroną/serwisem, aktualizacja oraz archiwizacja materiałów, tworzenie kampanii reklamowych i inne.zamawiam.net.pl strefafirm.net Facebook
słowa kluczowe » aktualności
© 2009-2019 input.com.pl, e-mail: bok@input.com.pl
W3C: xhtml 1.1, css 3, rss 2.0, wcag 2.0 wai-AAA


agencja interaktywna, technologia w biznesie, e-biznes, internet, portale internetowe, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron internetowych, dostępne strony internetowe, strony internetowe, PHP, XML, XHTML, HTML, CSS, strony www, tworzenie portali, sart-web, szablony aukcji, sklepy internetowe, aplikacje internetowe, projektowanie stron, tworzenie stron, aktualności