input.com.plbok@input.com.pl
A- A+ bw css

więcej niż strony internetowe
pokaż się... w internecie! pokaż się... w internecie! klienci indywidualni i biznesowi klienci indywidualni i biznesowi klienci indywidualni i biznesowi strony internetowe, sklepy internetowe strony internetowe, sklepy internetowe aplikacje biznesowe aplikacje biznesowe pogotowie komputerowe pogotowie komputerowe wizerunek firmy? od tego zaczniemy wizerunek firmy? od tego zaczniemy pozostaw ślad... w www pozostaw ślad... w www


aktualności - XVIII Finał WOŚP
aktualności - XVIII Finał WOŚP

XVIII Finał WOŚP

2009-12-31 13:20:31

Niezmiernie miło nam poinformować, iż po raz kolejny możemy pomóc i wesprzeć szczytny cel. Tym razem firma input.com.pl bierze udział w organizacji i obsłudze XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czechowicach-Dziedzicach.

Poza przygotowaniem plakatów i materiałów do druku, w dniu Finału będziemy zajmować się przede wszystkim bieżącą aktualizacją strony internetowej, włączając w to aktualną kwotę, jaką uda się zebrać wolontariuszom podlegającym czechowickiemu sztabowi. Ponadto przy współpracy z firmą KOLNET na żywo zostanie przeprowadzona transmisja audio/video, dzięki czemu będzie można za pośrednictwem Internetu oglądać Finał na całym świecie. W tym celu wystarczy wejść na stronę www.wosp.czechowice.net, gdzie pojawi się odtwarzacz multimedialny.

W imieniu czechowickiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz swoim chcielibyśmy zaprosić wszystkich na XVIII Finał WOŚP, który odbędzie się 10 stycznia 2010 r. na Placu Targowym w Czechowicach-Dziedzicach.

Więcej informacji na stronie internetowej sztabu www.wosp.czechowice.net.zamawiam.net.pl strefafirm.net Facebook
słowa kluczowe » aktualności
© 2009-2019 input.com.pl, e-mail: bok@input.com.pl
W3C: xhtml 1.1, css 3, rss 2.0, wcag 2.0 wai-AAA


agencja interaktywna, technologia w biznesie, e-biznes, internet, portale internetowe, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron internetowych, dostępne strony internetowe, strony internetowe, PHP, XML, XHTML, HTML, CSS, strony www, tworzenie portali, sart-web, szablony aukcji, sklepy internetowe, aplikacje internetowe, projektowanie stron, tworzenie stron, aktualności